Pitanja i informacije

Polaganje za one koji prate kurs online

 
Picture of
Polaganje za one koji prate kurs online
by - Tuesday, 19 February 2013, 9:00 PM
 

Htela bih da dam kratke smernice kada govorimo o polaganju seminara:

Nakon pročitanih materijala i provežbanih primera u softveru (koji vi izaberete a spomenut je u prezentaciji) prijavljujete polaganje na mail adresu zuov@metropolitan.ac.rs  

Seminar se polaže na taj način da izaberete temu projekta koji želite da radite izaberete jedan od spomenutih softvera u kome isplanirate izabrani projekat. Ali nadam se da ću iskombinovati sa vremenom da na svakom polaganju budem prisutna kako bih vam svu pomoć oko snalaženja u softveru mogla pružiti.

Picture of
Одговор: Polaganje za one koji prate kurs online
by - Thursday, 11 April 2013, 9:12 AM
 

Postovana,
proucila sam prezentacije i snimke ali mi nisu aktivni linkovi do programa Projekt Libre  i Mikrosoft Projekt da bih probala da radim u njima. Na koji nacin mogu vezbati?

Hvala unapred

Picture of
Одговор: Polaganje za one koji prate kurs online
by - Saturday, 14 September 2013, 5:53 PM
 

Ne znam zašto ne radi link ali evo postaviću ovde link kada govorimo o project libre (mada to ima i na kraju poslednje prezentacije) http://www.projectlibre.org/ .... što se tiče ms project-a on je komercijalni softver ali može se sinuti nekih mesec dva dana demo da probate...  ili da probate kao škola da dobijete licencu kontaktiranjem microsofta...

Picture of
Одговор: Polaganje za one koji prate kurs online
by - Friday, 31 May 2013, 12:30 PM
 

Zelim samo da se zahvalim!

Divno je sto ste organizovali kurseve ove vrste i nadam se da ce ih i u buducnosti jos biti. Vase sugestije su bile izuzetno korisne. S nestrpljenjem ocekujem rezultate, a ostalima porucujem da sto pre izadju, uopste nije tesko pored ovakvih instrukcija koje ste dali :))) Moja favorit za izradu projekta je bio rad u Project Libre . Jos jednom hvala

Picture of
Одговор: Polaganje za one koji prate kurs online
by - Saturday, 14 September 2013, 5:59 PM
 

Hvala puno na pohvalama. Drago mi je da vam se sviđa. Što se tiče favorita, ja sam uvek nastojana ka open source rešenjima. Do duše osnovna namena je ista, ali kod nekih većih projekata i kod projekata koji sadrže podprojekte i dosta ljudi je praktičniji MS Project. Koncept formiranog projekta je isti, glavna prednost i razlika je u kvalitetu izveštaja koji se može generisati nakon isplaniranog projekta, odnosno lepše uređena projektna dokumentacija, ali opet napominjem kod malih projekata koji su praktični za pojedince, grupe, škole Project Libre pokriva zahteve.